ZADZWOŃ! +48 503 005 990
NAPISZ DO NAS! biuro@skup-weksli.pl
PODMIOT GRB WHITE STONE S.C
  • Home
  • /
  • Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Wszyscy użytkownicy serwisu www.skup-weksli.pl są objęci ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883).

2. Osoba korzystająca z serwisu www.skup-weksli.pl pozostaje anonimowa do momentu dobrowolnego ujawnienia swojej tożsamości.

3. Dane uzyskane przez formularz kontaktowy lub poprzez wniosek on-line zamieszczone w serwisie www.skup-weksli.pl nie zostają opublikowane w serwisie, ani na jego podstronach.

4. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione osobie, która się z nami skontaktuje w celu przedstawienia Naszej propozycji. Państwa dane nie zostaną ujawnione żadnym innym osobom, o ile nie będzie to wymagane obowiązującymi przepisami prawa.

5. Adresy e-mail, telefony kontaktowe nie są udostępnianie osobą trzecim i nie są wykorzystywane w żaden inni sposób niż do prowadzenia korespondencji.

6. Wszystkie dane uzyskane za pomocą formularza kontaktowego lub wniosku on-line zawartego w serwisie www.skup-weksli.pl są automatycznie usuwane w ciągu 30 dni od momentu ich uzyskania.

7. Każda osoba korzystająca z serwisu www.skup-weksli.pl ma możliwość kontaktu z admininstratorem w celu modyfikacji lub usunięcia danych przetwarzanych przez nasz serwis. W tym celu należy skontaktować się pod adresem mail: biuro@skup-weksli.pl